Vyklízení levně

Potřebujete profesionální službu vyklízení? Jsme tady pro vás! Naše firma nabízí kompletní vyklízení domů, bytů, garáží a komerčních prostor nejen v Jižních Čechách. S naším týmem zkušených pracovníků se nemusíte starat o žádný detail - zajistíme efektivní a důkladné vyklízení, abyste mohli mít prostor zcela připravený k dalšímu využití. Kontaktujte nás pro bezplatnou konzultaci a přehled o našich službách. 

V rámci vyklízení provádíme tyto služby:

✓ Likvidace odpadu
✓ Třízení odpadu
✓ Základní úklid po vystěhování
✓ Možnost kompletního úklidu
✓ Možnost přípravy nemovitosti k prodeji 

Seznam měst kde vyklízení provádíme:
 České Budějovice, Tábor, Písek, Strakonice, Jindřichův Hradec ,Český Krumlov, Prachatice, Milevsko, Třeboň ,Týn nad Vltavou, Vimperk, Dačice, Kaplice, Sezimovo Ústí ,Vodňany, Soběslav, Blatná, Veselí nad Lužnicí ,Hluboká nad Vltavou, Trhové Sviny po domluvě možné i jiné města po celé ČR

Reference

S určitým počtem referencí a spokojených zákazníků můžeme s hrdostí říci, že máme za sebou několik úspěšně dokončených zakázek. Naše zkušenosti a profesionálové nám umožňují poskytnout vám nejlepší službu v oblasti vyklízení domů, bytů, garáží a komerčních prostor. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto se snažíme přinášet kvalitní výsledky každému zákazníkovi. 

⭐⭐⭐⭐⭐
Mohu konstatovat naprostou spokojenost s firmou pana Vithy, a to po všech stránkách. Také cena byla velmi příznivá.
Alena S.

⭐⭐⭐⭐⭐
Rychlí, šikovní kluci.
Ivana K.

Cena

Cenovou nabídku vám uděláme nejraději na základě osobní schůzky ve vyklízené nemovitosti, ale dokážeme to i z fotografií. 

Jan Vitha - autodoprava a Taxi služba na Firmy.cz